Cauta un produs:

Home » Echipamente » Filtre piscine

Filtru cu nisip DELICA SIDE

 Filtru cu nisip DELICA SIDE
  Filtru cu nisip DELICA SIDE, fabricat dupa o tehnologie moderna, este realizat din trei straturi de fibra de sticla si rasina. Este echipat, conform standardelor, cu o vana cu 6 cai si este recomandat atat pentru piscine private cat si publice. Mediul filtrant utilizat: nisip filtrant cu granulatia de 0,5-1 mm. Nisipul se comanda separat.
DELICA-S 400  D=455mm, 8 mc/h
 bucati 1.102,24 RON

DELICA-S 500  D=535mm, 11 mc/h
 bucati 1.271,81 RON

DELICA-S 600  D=635mm, 16 mc/h
 bucati 1.639,23 RON

DELICA-S 800  D=723mm, 20 mc/h
 bucati 2.345,79 RON

DELICA-S 1000  D=920mm, 33 mc/h
 bucati 3.928,49 RON

DELICA-S 1200  D=1220mm, 53 mc/h
 bucati 7.348,25 RON

Tabel specificatii


Variante Diametru [mm]Inaltime [mm]Debit [m3/h]Conexiune [mm]Nisip [kg]
DELICA-S 40045573085045
DELICA-S 500535770115085
DELICA-S 6006358501650145
DELICA-S 8007209602063215
DELICA-S 100092011803363350
DELICA-S 12001220141053631150


Saltea gonflabila Silhouette Saltea gonflabila Spring Fotoliu gonflabil Spring Recliner Fotoliu gonflabil Sunseat Saltea gonflabila Cool Hawaii Saltea gonflabila Spring cu imprimeu Sezlong piscina Santa Cruz Joc de volei pentru piscina Joc de apa 2 in 1 Voley si Basket